Londyn
Paryż
Rzym
Nowy Jork
Moskwa
Poprzedni
Następny

Restauracje i bary widokowe w Nowym Jorku

1. 230 Fifth Rooftop Bar

Lokalizacja: 230 5th Ave
Kuchnia: Amerykańska
Ceny: Od 10$ do 38$
Rezerwacja: https://www.230-fifth.com/reservations/
Menu: https://www.230-fifth.com/menus/

Źródło: https://www.230-fifth.com/gallery/venue/

230 fifth to największy bar na dachu w Nowym Jorku z zawrotną przestrzenią 33 stóp kwadratowych. Powierzchnia ta obejmuje zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną część obiektu. Założona w 2006 roku stała się nieodzownym elementem dzielnicy Flatiron.

Otwarta jest przez cały rok i zachwyca gości zabawnym wystrojem i sezonowymi koktajlami. To idealne miejsce na imprezy i wszelkie wydarzenia. Dostępne są prywatne pokoje wraz z najlepszą obsługą, cateringiem i innymi udogodnieniami.

Jest to także miejsce przyjazne rodzinom (z wyjątkiem piątków i sobót po godzinie 19:00). Każdy może cieszyć się wspaniałym widokiem i niepretensjonalnym vibem.

2. Bar 54

Lokalizacja: na dachu Hyatt Centric Times Square New York, 135 W 45th St.
Kuchnia: Amerykańska
Ceny: Od 17$ do 42$
Rezerwacja: https://resy.com/cities/ny/10486
Menu: https://uqr.to/w3eb

Źródło: https://business.facebook.com/HyattCentricTimesSquare/photos/

Czy wychodzą Państwo na cały dzień czy jedynie na krótką chwilę, T45 Market oferuje lokalne smaki w typowo nowojorskim stylu – zawsze w ruchu. Mogą Państwo wybrać dobrze dopasowane jedzenie nawet na wynos.

W ofercie znajdują się przekąski pozwalające naładować energię oraz możliwość cieszenia się zachodem słońca z kolorowym drinkiem. Tutaj każdy może zanurzyć się w atmosferze i widokach Manhattanu z 54 piętra najwyższego hotelowego baru w Nowym Jorku.

Należy pamiętać, że osoby wchodzące do baru muszą mieć ukończone przynajmniej 21 lat.

3. Broadway Lounge

Lokalizacja: Marriot Marquis, 1535 Broadway 8th Floor of the New York
Kuchnia: Amerykańska
Ceny: Od 9$ do 30$
Rezerwacja: https://www.opentable.com/r/broadway-lounge-new-york-2
Menu: https://www.broadwaylounge.nyc/our-menus

Źródło: https://www.broadwaylounge.nyc/photos

Zapraszamy Państwa do samego serca Nowojorskiego Times Square. Broadway Lounge to klasyczna, nowojorska restauracja oferująca niesamowite widoki, klasyczne koktajle i niesamowitą energię.

Można tu delektować się wspaniałym posiłkiem pod rozświetlonymi światłami Broadwayu. To mała próbka wielkiego, nowojorskiego doświadczenia.

Lokalizacja to ósme piętro hotelu New York Marriott Marquis, a bar wyposażony jest w telewizor z funkcją screenshare, szybkie WiFi i wyjątkowe opcje żywieniowe i napojowe. Tu biznes staje się społeczny.

4. Manhatta Restaurant

Lokalizacja: 60. piętro, 28 Liberty St
Kuchnia: Amerykańska, nowoczesna
Ceny: Obiady od 24$, menu degustacyjne 175$
Rezerwacja: https://www.manhattarestaurant.com/reservations/
Menu: https://www.manhattarestaurant.com/the-dining-room/

Źródło: https://www.facebook.com/ManhattaRestaurant/photos

Manhatta to miłosny list do Nowego Jorku. Usytuowany jest na sześćdziesiątym piętrze, reprezentując ducha prawdziwego nowojorczyka.

Jest to miejsce, które inspiruje się ludźmi, którzy się w nim gromadzą. Nowoczesna restauracja kierowana jest przez Szefa Kuchni Justina Bogla. Menu nieustannie się zmienia wykorzystując tradycyjną technikę i lokalnie pozyskiwane składniki. Bar z kolei zachwyca gości i wracają do niego noc za nocą.

Znajduje się tu wyśmienita kolekcja win i trunków.

5. View of the World

Lokalizacja: na dachu Club Quarters Hotel World Trade Center, 140 Washington St
Kuchnia: Amerykańska
Ceny: Od 9$ do 29$
Rezerwacja: pod numerem tel. +1 (203) 905-2100 (USA) lub +44 (0) 20 7451 5800 (Europa)
Menu: https://clubquartershotels.com/view-of-the-world-menu

Źródło: https://clubquartershotels.com/new-york-city/world-trade-center

View of the World znajduje się w największej biznesowej dzielnicy na świecie. Właśnie tu, między ruchliwą piątą, a szóstą aleją, odnajdą Państwo harmonię i zaspokoją potrzeby w słynnym Times Square.

Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca zarówno przy potrzebach biznesowych jak i turystycznych. W okolicy znajdują się jedne z najbardziej ikonicznych atrakcji Nowego Jorku takie jak Theathre District, Rockefeller Center czy Grand Central Terminal.

A tuż za rogiem można ukoić nerwy na łonie natury w liściastym Bryan Park.

6. The Press Lounge

Lokalizacja: na dachu hotelu Ink48 (16. piętro), 653 11th Ave
Kuchnia: Amerykańska
Ceny: Od 8$ do 28$
Rezerwacja: pod numerem tel. 212-757-2224 lub mailowo info@printrestaurant.com
Menu: https://www.thepresslounge.com/menu/

Źródło: https://www.thepresslounge.com/photos/

Przeszklone wnętrze, sezonowe koktajle, rozległa karta win, dania zainspirowane porami roku i profesjonalna obsługa to tylko wybrane z szerokiej gamy cech restauracji. Zlokalizowana jest ona na szczycie hotelu Ink48.

Otwarta 2010 roku szybko stała się jednym z najlepszych dachowych barów na Manhattanie. W tym samym roku magazyn New York Magazine uznał go za najlepszy dachowy bar w mieście.

W restauracji obowiązuje Dress Code. Nie można przychodzić będąc ubranym w ubrania plażowe, klapki, czapki sportowe, podarte ubrania i sportowe koszulki z krótkim rękawem lub bez rękawów.

7. Dear Irving on Hudson Rooftop Bar

Lokalizacja: 40. i 41. piętro Aliz Time Square Hotel, 310 W 40th St.
Kuchnia: Bar koktajlowy
Ceny: Od 14$ do 19$
Rezerwacja: https://www.dearirving.com/
Menu: https://www.dearirving.com/dioh-menu

Źródło: https://www.dearirving.com/special-events-di-hudson

Jeśli chcą nadać Państwu swojemu wieczornemu wyjściu w Nowym Jorku jeszcze większego, nieziemskiego wydźwięku to koniecznie należy odwiedzić to miejsce.

Jest to najwyżej położony hotelowy bar na świeżym powietrzu w Manhattanie. Zlokalizowany jest na 40. I 41. Piętrze hotelu Aliz Times Square. Oferuje eleganckie, wintae’owe dekoracje, panoramiczne widoki, zewnętrzne przestrzenie i mnóstwo kameralnych miejsc do spokojnego delektowania się ulubionymi drinkami.

Tu można podnieść swój wieczór na jeszcze wyższy poziom.

8. Elsie Rooftop

Lokalizacja: 25. piętro, 1412 Broadway
Kuchnia: Bar
Ceny: Brunch od 18$, obiady od 21$
Rezerwacja: https://elsierooftop.com/reservations/
Menu: https://elsierooftop.com/wp-content/uploads/2023/04/Elsie-Menu-spring-2023.pdf

Źródło: https://elsierooftop.com/gallery/

Elsie Rooftop oddany został w hołdzie dla Elsie de Wolfe, prekursorki aranżacji wnętrz, które wręcz zrewolucjonizowała tą dziedzinę wprowadzając do niej kobiecy, lżejszy styl. Pozwolił on oderwać się od wiktoriańskiego wystroju panującego w jej czasach.

Jej pozycja The House in Good Taste wciąż uważana jest za klasyczną literaturę projektowania wnętrz. Obiekt znajduje się na dwudziestym piątym piętrze, nieopodal parku Bryan.

Jest to całoroczne miejsce z wyrafinowanymi miejscami wewnątrz i na zewnątrz, a ponadto oferuje indywidualnie dostosowywane koktajle, które komponują się z ekskluzywnym menu lekki przekąsek.

9. The Blue Rooftop

Lokalizacja: na dachu Fairfield by Marriott Midtown Penn Station, 114 E 32nd St.
Kuchnia: Bar
Ceny: Drinki od 18$, przekąski od 15$
Rezerwacja: pod numerem tel. (212) 563-0900
Menu: https://www.blu33.com/copy-of-menu

Źródło: https://www.marriott.com/en-us/hotels/nycps-fairfield-inn-and-suites-new-york-midtown-manhattan-penn-station/photos/, https://www.therooftopguide.com/rooftop-bars-in-new-york/blu33-rooftop.html

Blu33 oznacza śmiałe, neonowe światło oraz kaskady błękitnego oświetlenia. Położenie obiektu wyróżnia się jako najnowsze atrakcyjne miejsce na fotografie przy Hudson Yards i ikonicznej panoramie Manhattanu.

Rozległe widoki przypominają greckie wyspy, bogate niebieskiego pokrycia meble i białe donice delikatnie świecące na niebiesko dodają czystego i eleganckiego szyku. Położony jest w niemal sąsiedztwie Madison Square Garden, na szczycie uroczego Fairfield by Marriott Midtown Penn Station.

Na wysokości znajduje się w pełni zaopatrzony bar, który w swojej bogatej ofercie posiada lekkie przekąski takie jak szaszłyki, pizza i kurczak. To znamienite miejsce do wykonania idealnego zdjęcia w stylu New York City.

10. Vue 180 Rooftop

Lokalizacja: 350 W 40th St.
Kuchnia: Bar
Ceny: Od 16$ do 60$
Rezerwacja: pod numerem tel. +1 212-255-9000
Menu: https://www.facebook.com/Vue180nyc/menu/?id=100086955338278&sk=menu

Źródło: https://www.facebook.com/Vue180nyc/photos

Vue 180 Rooftop to jeden z najnowszych barów położonych na dachach w Nowym Jorku. Zlokalizowany jest w samym sercu dzielnicy mody, tuż nieopodal słynnego Madison Square Garden, w którym co rusz organizowane są wiekopomne wydarzenia.

Nazwa jest adekwatna do oszołamiających widoków jakie gwarantuje nowojorski krajobraz. Obiekt gwarantuje doskonały widok na ikoniczny Empire State Building.

Taras posiada miejsce dla 35 osób, otwarty jest codziennie od 17:00 do 23:00. Do baru mogą przyjść jedynie osoby, które ukończyły 21 lat.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry