Londres
Paryż
Roma
Nueva York
Moscú
Anteriormente
Siguiente

Restaurantes y bares con vistas en Nueva York

1. 230 Fifth Rooftop Bar

Ubicación: 230 5th Ave
Kuchnia: Amerykańska
Precios: Desde 10$ A 38$
Reserva: https://www.230-fifth.com/reservations/
Menú: https://www.230-fifth.com/menus/

Źródło: https://www.230-fifth.com/gallery/venue/

230 quinto to największy bar na dachu w Nowym Jorku z zawrotną przestrzenią 33 stóp kwadratowych. Powierzchnia ta obejmuje zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną część obiektu. Założona w 2006 stała się nieodzownym elementem Distrito Flatiron.

Otwarta jest przez cały rok i zachwyca gości zabawnym wystrojem i sezonowymi koktajlami. To idealne miejsce na imprezy i wszelkie wydarzenia. Dostępne są prywatne pokoje wraz z najlepszą obsługą, cateringiem y otras instalaciones.

Jest to także miejsce para toda la familia (z wyjątkiem piątków i sobót po godzinie 19:00). Każdy może cieszyć się wspaniałym widokiem y sin pretensiones.

2. bar 54

Ubicación: en la azotea del Hyatt Centric Times Square New York, 135 W 45th St.
Kuchnia: Amerykańska
Precios: Desde 17$ A 42$
Reserva: https://resy.com/cities/ny/10486
Menú: https://uqr.to/w3eb

Źródło: https://business.facebook.com/HyattCentricTimesSquare/photos/

Czy wychodzą Państwo na cały dzień czy jedynie na krótką chwilę, Mercado T45 oferuje lokalne smaki w typowo nowojorskim stylu – zawsze w ruchu. Mogą Państwo wybrać dobrze dopasowane jedzenie nawet na wynos.

W ofercie znajdują się przekąski pozwalające naładować energię oraz możliwość cieszenia się zachodem słońca z kolorowym drinkiem. Tutaj każdy może zanurzyć się w atmosferze i widokach Manhattanu z 54 piętra najwyższego hotelowego baru w Nowym Jorku.

Należy pamiętać, że osoby wchodzące do baru muszą mieć ukończone tener al menos 21 años.

3. Sala Broadway

Lugar: Marriot Marquis, 1535 Broadway 8th Floor of the New York
Kuchnia: Amerykańska
Precios: Desde 9$ A 30$
Reserva: https://www.opentable.com/r/broadway-lounge-new-york-2
Menú: https://www.broadwaylounge.nyc/our-menus

Źródło: https://www.broadwaylounge.nyc/photos

Zapraszamy Państwa do samego serca Times Square de Nueva York. Broadway Lounge to klasyczna, nowojorska restauracja oferująca niesamowite widoki, cócteles clásicos i niesamowitą energię.

Można tu delektować się wspaniałym posiłkiem pod rozświetlonymi światłami Broadwayu. To mała próbka wielkiego, nowojorskiego doświadczenia.

La ubicación es ósme piętro hotelu New York Marriott Marquis, a bar wyposażony jest w telewizor z funkcją screenshare, szybkie WiFi i wyjątkowe opcje żywieniowe i napojowe. Tu biznes staje się społeczny.

4 Restaurante Manhatta

Lokalizacja: 60. piętro, 28 Liberty St
Kuchnia: Amerykańska, nowoczesna
Precios: Almuerzos desde 24$menú degustación 175$
Reserva: https://www.manhattarestaurant.com/reservations/
Menú: https://www.manhattarestaurant.com/the-dining-room/

Źródło: https://www.facebook.com/ManhattaRestaurant/photos

Manhatta to miłosny list do Nowego Jorku. Usytuowany jest na sześćdziesiątym piętrze, reprezentując ducha prawdziwego nowojorczyka.

Jest to miejsce, które inspiruje się ludźmi, którzy się w nim gromadzą. Nowoczesna restauracja kierowana jest przez Chef Justin Bogel. Menu nieustannie się zmienia wykorzystując tradycyjną technikę i lokalnie pozyskiwane składniki. Bar z kolei zachwyca gości i wracają do niego noc za nocą.

Znajduje się tu wyśmienita kolekcja win i trunków.

5 Visión del mundo

Lugar: en la azotea del Club Quarters Hotel World Trade Center, 140 Washington St.
Kuchnia: Amerykańska
Precios: Desde 9$ A 29$
Reservas: llamando al +1 (203) 905-2100 (EE.UU.) o al +44 (0) 20 7451 5800 (Europa)
Menú: https://clubquartershotels.com/view-of-the-world-menu

Źródło: https://clubquartershotels.com/new-york-city/world-trade-center

View of the World znajduje się w największej biznesowej dzielnicy na świecie. Właśnie tu, między ruchliwą piątą, a szóstą aleją, odnajdą Państwo harmonię i zaspokoją potrzeby w słynnym Times Square.

Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca zarówno przy potrzebach biznesowych jak i turystycznych. W okolicy znajdują się jedne z najbardziej ikonicznych atrakcji Nowego Jorku takie jak Distrito Theathre, Rockefeller Center o Terminal Grand Central.

A tuż za rogiem można ukoić nerwy na łonie natury w liściastym Bryan Park.

6 Sala de prensa

Lokalizacja: na dachu hotelu Ink48 (16. piętro), 653 11th Ave
Kuchnia: Amerykańska
Precios: Desde 8$ A 28$
Reservas: llame al 212-757-2224 o envíe un correo electrónico a info@printrestaurant.com
Menú: https://www.thepresslounge.com/menu/

Źródło: https://www.thepresslounge.com/photos/

Przeszklone wnętrze, sezonowe koktajle, rozległa lista de vinos, dania zainspirowane porami roku i profesjonalna obsługa to tylko wybrane z szerokiej gamy cech restauracji. Zlokalizowana jest ona na szczycie Hotel Ink48.

Otwarta 2010 roku szybko stała się jednym z najlepszych dachowych barów na Manhattanie. W tym samym roku magazyn New York Magazine uznał go za najlepszy dachowy bar w mieście.

En el restaurante obowiązuje Código de vestimenta. Nie można przychodzić będąc ubranym w ubrania plażowe, klapki, czapki sportowe, podarte ubrania i sportowe koszulki z krótkim rękawem lub bez rękawów.

7 Querido Irving on Hudson Rooftop Bar

Lokalizacja: 40. i 41. piętro Aliz Time Square Hotel, 310 W 40th St.
Cocina: Cocktail bar
Precios: Desde 14$ A 19$
Reserva: https://www.dearirving.com/
Menú: https://www.dearirving.com/dioh-menu

Źródło: https://www.dearirving.com/special-events-di-hudson

Jeśli chcą nadać Państwu swojemu wieczornemu wyjściu w Nueva York jeszcze większego, nieziemskiego wydźwięku to koniecznie należy odwiedzić to miejsce.

Jest to najwyżej położony hotelowy bar na świeżym powietrzu w Manhattanie. Zlokalizowany jest na 40. I 41. Piętrze hotelu Aliz Times Square. Ofrece un elegante, wintae’owe dekoracje, panoramiczne widoki, zewnętrzne przestrzenie i mnóstwo kameralnych miejsc do spokojnego delektowania się ulubionymi drinkami.

Tu można podnieść swój wieczór na jeszcze wyższy poziom.

8. Azotea Elsie

Lokalizacja: 25. piętro, 1412 Broadway
Cocina: Bar
Precios: Brunch desde 18$almuerzos de 21$
Reserva: https://elsierooftop.com/reservations/
Menú: https://elsierooftop.com/wp-content/uploads/2023/04/Elsie-Menu-spring-2023.pdf

Źródło: https://elsierooftop.com/gallery/

Elsie Rooftop oddany został w hołdzie dla Elsie de Wolfe, prekursorki aranżacji wnętrz, które wręcz zrewolucjonizowała tą dziedzinę wprowadzając do niej kobiecy, lżejszy styl. Pozwolił on oderwać się od wiktoriańskiego wystroju panującego w jej czasach.

Su posición La casa del buen gusto wciąż uważana jest za klasyczną literaturę projektowania wnętrz. Obiekt znajduje się na dwudziestym piątym piętrzecerca de Bryan Park.

Jest to całoroczne miejsce z wyrafinowanymi miejscami wewnątrz i na zewnątrz, a ponadto oferuje indywidualnie dostosowywane koktajle, które komponują się z ekskluzywnym menu lekki przekąsek.

Azotea azul

Ubicación: en la azotea del Fairfield by Marriott Midtown Penn Station, 114 E 32nd St.
Cocina: Bar
Precios: Bebidas desde 18$, przekąski od 15$
Reservas: en el tel. (212) 563-0900
Menú: https://www.blu33.com/copy-of-menu

Źródło: https://www.marriott.com/en-us/hotels/nycps-fairfield-inn-and-suites-new-york-midtown-manhattan-penn-station/photos/, https://www.therooftopguide.com/rooftop-bars-in-new-york/blu33-rooftop.html

Blu33 oznacza śmiałe, neonowe światło oraz kaskady błękitnego oświetlenia. Położenie obiektu wyróżnia się jako najnowsze atrakcyjne miejsce na fotografie przy Hudson Yards i ikonicznej panoramie Manhattan.

Rozległe widoki przypominają greckie wyspy, bogate niebieskiego pokrycia meble i białe donice delikatnie świecące na niebiesko dodają czystego i eleganckiego szyku. Położony jest w niemal sąsiedztwie Madison Square Garden, na szczycie uroczego Fairfield by Marriott Midtown Penn Station.

Na wysokości znajduje się w pełni zaopatrzony bar, który w swojej bogatej ofercie posiada lekkie przekąski takie jak szaszłyki, pizza i kurczak. To znamienite miejsce do wykonania idealnego zdjęcia w Al estilo de Nueva York.

10. Azotea Vue 180

Ubicación: 350 W 40th St.
Cocina: Bar
Precios: Desde 16$ A 60$
Reservas: al +1 212-255-9000
Menú: https://www.facebook.com/Vue180nyc/menu/?id=100086955338278&sk=menu

Źródło: https://www.facebook.com/Vue180nyc/photos

Vue 180 Rooftop to jeden z najnowszych barów położonych na dachach w Nowym Jorku. Zlokalizowany jest w el corazón del distrito de la moda, tuż nieopodal słynnego Madison Square Garden, w którym co rusz organizowane są wiekopomne wydarzenia.

Nazwa jest adekwatna do oszołamiających widoków jakie gwarantuje nowojorski krajobraz. Obiekt gwarantuje doskonały widok na ikoniczny Edificio Empire State.

Terraza tiene espacio para 35 osóbestá abierto todos los días de 17:00 a 23:00. Do baru mogą przyjść jedynie osoby, które ukończyły 21 años.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Scroll al inicio