ロンドン
Paryż
ローマ
ニューヨーク
モスクワ
次のページ
Kraków

クラクフのビューポイントとテラス

Kraków to piękne, historyczne miasto pełne niesamowitych, starych budowli i ciekawych zabytków. W Krakowie znajduje się aż 5 kopców, z których można podziwiać widoki. Te punkty widokowe i więcej znajdziesz w tym artykule ze wszystkimi, niezbędnymi informacjami.

Czytaj więcej »
ワルシャワ

ワルシャワのビューポイントとテラス

Zwiedzając Warszawę lub tylko ją odwiedzając warto poświęcić czas na obejrzenie pięknej panoramy miasta z większej wysokości. W tym artykule prezentujemy najciekawsze obiekty oferujące tarasy i punkty widokowe, zarówno te płatne jak i całkowicie darmowe!

Czytaj więcej »
ニューヨーク

ニューヨークのビューポイントとテラス

Nowy Jork to miasto pełne niesamowicie wysokich drapaczy chmur. Większość z nich zarezerwowane jest na siedziby firm i biura, ale są również takie z których mogą skorzystać turyści, aby podziwiać panoramę tego niezwykłego miasta. W tym artykule znajdziesz zarówno płatne i darmowe opcje punktów widokowych w Nowym Jorku!

Czytaj więcej »
ローマ

ローマの展望台とテラス

Zwiedzanie Rzymu musi zawierać punkty obowiązkowe takie jak np. Bazylikę Św. Piotra. Tam przy okazji można udać się na taras widokowy i podziwiać piękną panoramę miasta. Więcej punktów widokowych w Rzymie (w tym tych naturalnych) znajdziesz w tym artykule!

Czytaj więcej »
ロンドン

ロンドンのビューポイントとテラス

W tym artykule przedstawiamy najciekawsze punkty i tarasy widokowe, które znajdują się w Londynie. Co więcej, większość z nich nie tylko oferują piękne widoki na miasto, ale również takie usługi jak np. restauracja, sklepy czy bar. Jeśli wybierasz się do Londynu lub masz to w planach, koniecznie przeczytaj!

Czytaj więcej »
Paryż

Punkty i tarasy widokowe w Paryżu

Paryż to piękne, europejskie miasto, które nie sposób poznać podczas jednego wyjazdu. Można jednak obejrzeć je z góry, dzięki niesamowitym punktom i tarasom widokowym ulokowanym w różnych częściach miasta – w tym artykule przedstawiamy zarówno płatne jak i darmowe opcje obejrzenia Paryża z góry.

Czytaj więcej »
ローマ

ローマ市内のレストランや観光バー

To urokliwe miasto jakim jest Rzym obfituje w zapierające dech w piersiach widoki, które najlepiej oglądać z pewnej perspektywy. Umożliwiają to klimatyczne restauracje i rooftop bary, które prezentujemy w tym artykule!

Czytaj więcej »
Paryż

Restauracje i bary widokowe w Paryżu

Po długim spacerze po Paryżu i odwiedzeniu największych atrakcji warto skosztować wykwintnej, lokalnej kuchni. W Paryżu znajduje się wiele ciekawych obiektów gastronomicznych, jednak najciekawsze z nich to te z pięknym widokiem na stolicę Francji!

Czytaj więcej »

マスター・オブ・シティ・ロンドン

Premiera już w styczniu 2024!

ロンドン

ロンドンの観光スポットを見る

Paryż

Zobacz atrakcje w Paryżu

ローマ

ローマの観光スポットを見る

ニューヨーク

ニューヨークのアトラクションを見る

ワルシャワ

ワルシャワの観光スポットを見る

Kraków

クラクフの観光スポットを見る

ベルリン

ベルリンの観光スポットを見る

city-guide.infoがおすすめする観光スポット。

トップページに戻る